Mykonos s letenkami z Vídně již za 1718 Kč

Kouzelné pláže, nekonečná zábava, výborné služby a nádherná příroda. Ostrov, který dokáže splnit podmínky i těch nejnáročnějších cestovatelů. Navštivte božský Mykonos s letenkami již za 1718 Kč.

Letecká společnost Laudamotion provozuje přímé lety na ostrov Mykonos. A právě teď jsou v prodeji levné letenky na květen a červen. Tak si dopřejte skvělý cestovatelský zážitek!

Na ostrově se nachází rušný přístav, který je rozdělen na dvě čtvrti - Kastro a Malé Benátky. Právě toto místo je centrem zábavy, nakupování, nočního života a vynikajícího jídla. Vnitrozemí ostrova je na druhé straně velmi klidné, převládá pěstitelská činnost a chov koz.

Pláže na Mykonos jsou skutečným lákadlem. Pro rodiny s dětmi je oblíbená pláž Elia, která se nachází na jihu ostrova. Ti, kteří milují aktivní dovolenou a vodní sporty si zase přijdou na své na Platys Gialos a Kalafatis. Chcete-li se skrýt před davy turistů, zatúlajte se na sever ostrova, kde se nacházejí skryté zátoky s kamenitými plážemi.

Tradičním symbolem ostrova jsou větrné mlýny, které lze pozorovat na mnoha místech. Kdysi se tu ve velkém produkovala mouka, kterou se zásobovali i okolní ostrovy. Od té doby již uplynulo hodně času, ale mlýny zde zůstali a stali se nedílnou součástí ostrova.

Na celém pobřeží najdete také mnoho kostelíků a kaplí, které daly kdysi postavit námořníci. Můžete si také udělat výlet na blízký ostrov Délos, který je podle mytologie rodištěm boha Apollóna a bohyně Artemis. Narazíte tu na mnoho památek, kterým dominuje Lví terasa a mozaikové podlahy.

Letenky Vídeň - Mykons a zpět najdete zde:

letenky bologna