Letenky do Eindhovenu z Prahy za 756 Kč

Nizozemské město Eindhoven je centrem moderního designu a technologií. Levné letenky do Eindhovenu z Prahy jsou nyní v nabídce již od 756 Kč.

Město světla, jak se Eindhoven přezdívá, leží nedaleko hranic s Belgií a Německem. Je to moderní metropole, která je zároveň plná historických památek. Rozhodně se zde nebudete nudit. Můžete navštívit muzea, posedět v kavárnách, nebo si půjčte kolo a toulejte se městem. Město protkávají cyklostezky, které jsou vybudovány na velmi slušné úrovni. Místní atrakcí je kruhový cyklistický nadjezd, kterému nikdo neřekne jinak, než "létající talíř".

Koncem 19. století se Eindhoven stal důležitým městem výrobců elektronických výrobků. Gerard Philips zde založil továrnu se stejným jménem. Vzpomínkou na toto období jsou místní muzea, které jsou zaměřeny na dějiny firmy a vývoj produktů.

Eindhoven má také své UFO, kterým je futuristická stavba Evoluon. Evoluon je dílem značky Philips a slouží jako konferenční centrum a restaurace. Z Eindhovenu máte na dosah i okolní města, jako Amsterdam a Rotterdam.

Letenky do Eindhovenu z Prahy naleznete zde:

Letenka do Eindhovenu z Bratislavy