Letenky do New Yorku z Prahy za 9990 Kč

Letenky do New Yorku za dobrou cenu se vždy stanou hitem. Levné letenky do New Yorku z Prahy má ve své nabídce letecká společnost TAP Air Portugal. Leťte do New Yorku již od 9990 Kč.

Víza do USA (ESTA)

ESTA - Electronic System for Travel Authorization je systém, který vám umožní vycestovat do USA. Prostřednictvím ESTA můžete požádat a získat povolení online. Všichni cestující jsou od roku 2009 povinni získat elektronické povolení před cestou do USA.

Co vidět v New Yorku?

Z celých Spojených států je New York číslo jedna. I když je to rušná metropole, zdejší atmosféra má něco do sebe, což nenajdete nikde jinde na světě. Jako první si určitě musíte podívat Sochu svobody, nejznámější symbol Ameriky. Ta byla darem od Francie, aby jim připomínala jejich boj za nezávislost, svobodu a demokracii. Povinnou zastávkou každého návštěvníka je také Times Square a Brooklynský most. Piknikovat nebo sportovat lze zase v Central Parku. New York je plný luxusních restaurací, nablýskaných hotelů i malých útulných apartmánů.

Zažijte představení na Brodwayi! Brodway je nekonečně dlouhá ulice, která se táhne od Columbus Circle až po 179. ulici. Slavná část Theater District je plná toho nejlepšího, co můžete vidět na divadelní a muzikálové scéně.

Letenky Praha - New York a zpět: