Letenky do Paříže z Prahy již za 973 Kč

Opět tu pro vás máme parádní letenky do Paříže! Navštivte město lásky a jeho skvostné památky. Odlet je z letiště v Praze a za 2 hodinky letu se můžete toulat francouzskými uličkami.

Paříž je fascinující metropole, do níž se turisté rádi vracejí. Nezáleží na tom, zda jste zde poprvé, nebo jste již Paříž navštívili předtím, vždy tu narazíte na něco nového.

Nejvíce navštěvovanou atrakcí v Paříži je Eiffelova věž. Věděli jste, že ročně tuto "Železnou dámu" navštíví až 7 milionů turistů? Z Eiffelovy věže budete mít sice úchvatný výhled, ale to, co je na Paříži nejkrásnější, jsou jeho katedrály, kaple a ostatní historické budovy. Řeč je o bazilice Sacré Coeur, gotické kapli Sainte Chapelle, katedrále Notre Dame a mnoha dalších, které reprezentují skutečné umění francouzských mistrů.

Louvre patří k největším muzeím světa a je nejhonosnější stavbou v Paříži. Bývalé královské sídlo zahrnuje více než 350 tisíc exponátů. Prohlídka vám zabere téměř celý den, proto si na ni vyhraďte dostatek času. Muzeum je otevřeno každý den kromě úterý.

letenky paríž