Letenky do Říma z Vídně za 2190 Kč

Řím je fascinující město a není se čemu divit, že se sem turisté rádi vracejí. "Věčné město" nyní můžete navštívit s letenkami již za 2190 Kč.

Řím je velmi fotogenické město a na každém kroku narazíte na něco zajímavého. Historické památky dodávají městu neobyčejnou atmosféru a představují skutečný architektonický skvost. Nejznámější památkou Říma je Koloseum, které v minulosti bylo dějištěm pro drsné hry gladiátorů. Na fotkách z Říma určitě nesmí chybět Španělské schody, na kterých turisté rádi posedávají a sledují okolí. Nezapomeňte vhodit minci do slavné fontány Fontana di Trevi, která se nachází na náměstí Piazza di Trevi. Uprostřed fontány stojí socha Neptuna, která je vysoká téměř 6 metrů. Socha stojí na kočáru, který táhnou koně a po stranách jsou sochy představující blaho a zdraví.

Pokud máte dost běhání po památkách, vydejte se na místní trhy, kde poznáte jinou tvář Říma. Vysmátí prodavači, kteří nabízejí to nejčerstvější ovoce, zeleninu a produkty od místních farmářů. Nejstarším trhem je Campo dei Fiori, který funguje od roku 1869.

Letenky do Říma z Vídně najdete zde:

letenky rím