Agadir s letenkami již od 1223 Kč

Maroko je nádhernou exotickou zemí, která nabízí fascinující historii, přírodní krásy a nekončící možnosti pro výlety, aktivity a volný čas. Poznejte Maroko už tuto zimu! Letenky jsou v nabídce od 1223 Kč.

Agadir je přístavní město v Atlantiku ležící na jihu Maroka. Je sice méně známé jako Marakéš, za to okouzlující a navíc za super cenu. Do Agadiru pravidelně létá letecká společnost Laudamotion z letiště ve Vídni. V ceně letenky jsou zahrnuty všechny poplatky a podpalubní zavazadla.

Co vidět v Agadiru?

Lákadlem Agadiru je jeho hlavní pláž, která je v zimních měsících plná turistů. Můžete si tak vychutnávat sluneční paprsky, horký písek a koupání v moři, zatímco v našich končinách panuje zima. Paradise Valley je zase nádherné údolí s tyrkysovou vodou uprostřed hor. Cestou budete míjet berberské vesnice, až se dostanete k velkému vodopádu. Za vidění také stojí Národní park Souss-Massa, který je domovem různých druhů exotických ptáků. O kulinářský zážitek budete mít postaráno v některé z místních restaurací, kde můžete ochutnat marockou i světovou kuchyni.

Letenky do Agadiru z Vídně najdete zde:

letenky agadir