Kam za zábavou na Ibize?

Pokud chcete zažít pravou párty, možností máte nepočítaně. Nejvíce klubů najdete v San Antoni nebo v Ibize.

Mezi nejznámější patří Amnesia, Ushuaia, Pacha, Privilege, Pacha, Eden, Es Paradis, kde najdete špičkových současných DJ-ů, jako například David Guetta, Tiesto, Avicci, Calvin Harris, Paul Van Dyke a mnoho dalších.

Počítejte s tím, že si za tuto párty opravdu pěkně zaplatíte. V závislosti na hvězdy, která v klubu právě vystupuje, je nastavená výška vstupního. Vstupenky se pohybují v rozmezí od 30 do 100 eur. Lístky můžete Kuiti iv předprodeji v slevě nebo ženy mohou dostat vstup na pláž i zdarma.

Dále určitě vyzkoušejte vodní párty v klubu Es Paradis. Za vstupné zaplatíte 35 eur, ale za párty v plavkách v pěkném klubu to opravdu stojí.

Alternativou mohou být menší diskotéky, na které je vstup zdarma nebo za pár eur. Sem vás budou lákat sympatické dívky a atraktivní muži a budou vám slibovat zaručenou zábavu. na rozběhnutí zábavy je to ideální, protože velké kluby otevírají až o půlnoci a za drink tam zaplatíte min. 10 €.

Pokud budete na Ibize, určitě byste měli vyzkoušet nějakou párty. je to neuvěřitelný zážitek, který vás nabije energií a když se vrátíte, v klubech v Bratislavě nebo v Praze budete mít pocit, že se nacházíte na vesnické zábavě.

levné letenky ibiza