Zábavní park Asterix

Tento zábavní park je označován za nejbláznivější park ve Francii. Je věnován dvěma nepřemožitelným bojovníkem Asterixovi a Obelixovi. Park se nachází cca 30 km severně od Paříže v Plailly.

V zábavném parku Asterix najdete 6 různých částí:

Egypt 

V části, která je zasvěcena Egyptu najdete horskou dráhu Oziris, která dosahuje rychlosti 90km / hod. V Egyptě si přijdou na své i nejmenší milovníci adrenalinu. Čeká na ně horská dráha SOS Numerobis.

Cestování v čase

V této části budete cestovat v době od středověku až po 19. století. Nadechnete se čerstvého vzduchu v Oxygénariu, a pak můžete pokračovat do závratných výšek na Chaises Volantes.

Římská říše

Římskou říši objevíte pod dohledem Caesara a všichni se můžete zúčastnit různých přijímacích zkoušek vytvořených císařem.

Starověké Řecko

V této části se přenesete do Starověkého Řecka a pokud budete mít dost odvahy, můžete vyzkoušet atrakce Tonnerre de Zeus a Vol. d'Icare. Rozhodně vezměte celou rodinu do divadla Poseidon, kde si vychutnáte nádherný vzdělávací program.

Svět Vikingů

V zemi Vikingů je zábava a vzrušení pro každého. Starší návštěvníci si mohou vyzkoušet vzdorovat bouři na houpající se lodi a mladší zažijí dobrodružství na palubě Drakkars.

Svět Galů

Během této cesty zjistíte, jak Aterix žil, budete putovat osobním životem Asterixe, Obelixe a všech jeho přátel. Čeká na vás bobová dráha Trace du Hourra ai mokrá jízda na Menhir Express.