Letoviska Playa Blanca a Puerto Calero

Známé letoviska na Ibize.

Playa Blanca

Playa Blanca je bývalá rybářská vesnička, kterou lemují pěkné písečné pláže. Je klidná a není velmi populární mezi turisty, takže zde nenajdete mnoho návštěvníků. Přesto zde najdete všechny potřebné služby pro turisty.

Playa Blanca vám nabízí široký výběr restaurací a ani o noční život zde není nouze. Velmi oblíbenou atrakcí pro turisty jsou lodní výlety. Můžete se vydat na známé pláže ostrova Fuerteventura, na kterých strávíte celý den, nebo se můžete podívat na nedalekou pláž Punta del Papagayo, na kterou se můžete dostat nejen lodí, ale je přístupná i autem.

Puerto Calero

Puerto Calero leží jen kousek od nejnavštěvovanějšího města Puerto del Carmen. Pokud hledáte klid a relax, letovisko Puerto Calero je to pravé pro vás. Nachádzaj se zde rozlehlé písčité pláže bez velkého množství turistů.

Pokud vás klid a klid omrzí, můžete zajít do rušného Puerto del Carmen. Zde můžete navštívit muzeum, které se zabývá velrybami, které žijí ve vodách kolem kanárských ostrovů. Dále můžete vyrazit do hlubin moře jako potápěč, pokud máte strach, můžete být pěkně v suchu v ponorce, která se potopí až do hloubky 27 metrů, a tak vám odhalí podmořský svět Atlantiku.