Astana s letenkou za 7 390 Kč

Letenky do kazašské Astany, města budoucnosti, seženete nyní už za skvělých 7 390 Kč. Odlet je z letiště v Praha a vy si můžete naplno vychutnávat hlavní město Kazachstánu.

V Astane, hlavním městě Kazachstánu, budete mít pocit, jako byste přistáli na jiné planetě. V kazaškej stepi vyrostlo jedno z nejmodernějších měst Asie. Astana se stala hlavním městem Kazachstánu teprve nedávno, v roce 1997. Ve městě žije přes 700 tisíc obyvatel a to jen v roce 2003 jich bylo 500 tisíc. To je jasným důkazem toho, že město roste a postupuje neuvěřitelným tempem, díky čemuž se řadí k významným metropolím. Na východě si dokonce vysloužilo přezdívku "město budoucnosti".

Astana se za svůj nynější vzhled vděčí japonskému architektovi Cis Kurokowi, který na vyžádání kazašského prezidenta změnil od základů identitu města. Jde o jeden z nejúžasnějších architektonických počinů 21. století. Jistě tomu dáte za pravdu, když si podíváte, jak Astana vypadala ještě před 20 lety.

Pokud i vás láká Střední východ, je správný čas rezervovat si tuto akciovou letenku do Kazachstánu od 7 390 Kč na konci léta a během podzimu. Odlet je z letiště v Praze.

Letenky do Astany naleznete zde:

levné letenky astana