Kalamata z Vídně za 1512 Kč

Milujete Řecko? My také! Určitě vás tedy potěší další super nabídka do této nádherné destinace. Tentokrát tu máme letenky do Kalamaty na květen a červen. Cestujte do Řecka již za 1512 Kč.

Kalamata je přístavní město v regionu Messinia na jihu Peloponésu. Najdete zde to pravé kouzlo Řecka, úžasnou přírodu, pláže, lesy, archeologické památky a podmínky stvořené pro relax a zábavu. Kalamata se nachází na místě bývalého starověkého města Farai. Po skončení nadvlády Turků se díky velmi úrodné půdě, kde se pěstoval olivový olej, rozinky, fíky, stala Kalamata postupně významným přístavem a bohatým městským centrem.

Jednou z nejvyhledávanějších turistických atrakcí je legendární hrad Isabeau, kde se každý rok koná Mezinárodní festival tance. Stojí na místě bývalé akropole a nabízí úchvatný výhled na město z ptačí perspektivy. Hrad je ideálním místem pro divadelní, hudební a taneční představení.

Neméně krásné je staré město Palia Poli rozprostírající se na úpatí hradu nebo klášter Kalograiion s renovovanou dílnou na výrobu hedvábí. Ve starém městě se nachází množství kaváren, restaurací, barů a k večeři čtvrt ožívá a plní se domácími i turisty.

Letenky do Kalamaty

Levné letenky do Kalamaty nabízí letecká společnost Laudamotion, v níž má Ryanair podíl. V ceně letenky máte malé příruční zavazadlo a za příplatek si můžete s sebou vzít i klasické příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm do 10 kg.

Letenky do Kalamaty z Vídně a zpět najdete zde:

letenky do Barcelony z Viedne