Letenky do Alicante z Pardubic od 1832 Kč

Chcete si dopřát krátký výlet k moři a navíc za výbornou cenu? Zaleťte si do Alicante. Zpáteční letenky s odletem z Pardubic začínají již od 1832 Kč.

Alicante je nádherná přímořská oblast ve Španělsku, která se může pochlubit historickými památkami a krásnými plážemi, jejichž břehy omývají vody Středozemního moře.

V Alicante se nachází jeden z největších skvostů Španělska a dokonce i celé Evropy, kterým je středověký hrad svaté Barbory. Pevnost se tyčí na největším kopci zvaném Mount Benacantil a jde skutečně o majestátní stavbu. Díky skvělé poloze budete mít z tohoto místa úžasný výhled na okolní panoramata. Zajímavostí je, že pokud se na hrad díváte z pláže El Postiquet, připomíná lidskou tvář známou jako "Moor Head".

Srdcem celého Alicante je nejrušnější tepna ve městě - promenáda La Explanada de España. Elegantní promenádu tvoří dlaždičky symbolizující vlny a lemují ji palmy. Procházka po promenádě je tak velkým zážitkem. Natrefíte zde na rozmanité obchůdky, restaurace, přístav a nádherné výhledy na moře.

Letenky do Alicante z Pardubic naleznete zde:

letenky Alicante