Letenky do Bangkoku z Prahy za 12 590 Kč

Letenky do Bangkoku jsou nyní v nabídce za výbornou cenu. Letí se přímo z Prahy s oblíbenou leteckou společností Emirates. Rezervujte čím dříve a navštivte Bangkok.

Let je tam a zpět a v ceně letenky jsou zahrnuty všechny poplatky a podpalubní zavazadla. Levné ubytování v Bangkoku seženete přes Booking.com nebo Airbnb.com. 

Bangkok je vstupní branou do jihovýchodní Asie. Patří mezi nejnavštěvovanější a nejrušnější města světa. Je plný kontrastů od moderních mrakodrapů, přes nádherné památky až po chudé čtvrti a slámy. Honosné stavby střídají staré chrámy, z nichž nejznámější je Grand Palace. Palác byl 150 let sídlem thajského krále, Nejvyššího soudu i administrativní vlády. Nejstarší a největší chrám je Wat Pho. Najdete v něm 1000 podobizen Buddhy. Největší je socha ležícího Buddhy, která je pokryta zlatými listy. Je dlouhá 47 metrů a vysoká 15 metrů.

Bangkok i celé Thajsko se přezdívá "země tisíce úsměvů" a hned po příletu zjistíte, proč je tomu tak. Místní obyvatelé jsou velmi milí a hned při příchodu vás přivítají úsměvem. Bangkok stihnete prozkoumat za pár dní a můžete se pak vydat na další cestu na některý z panenských thajských ostrovů.

Letenky do Bangkoku z Prahy naleznete zde:

letenky Bangkok