Letenky do Bangkoku z Prahy za 13690 Kč

Skoč si po tyto super letenky a vyber se poznávat krajinu tisíce úsměvů. Bangkok z Prahy s letenkami již za 13690 Kč.

Thajsko nabízí příjemné klima během celého roku. Nejvhodnější počasí na návštěvu Thajska je od listopadu do konce března.

Bangkok mnozí považují za vstupní bránu do jihovýchodní Asie. Hlavní město Thajska obývá více než 10 milionů obyvatel, kteří jsou velmi milí a hned z příchodu vítají turistů úsměvem. I proto je je Bangkok a vlastně i celé Thajsko přezdívané "země tisíce úsměvů". Projet Bangkok a vidět to nejdůležitější stihnete už za pár dní a pak můžete pokračovat v cestě na některý z úžasných thajských ostrovů.

Bangkok je plný kontrastů. Řeka Chao Phraya ho rozděluje na bohatou část s vysokými mrakodrapy a na chudou, kde se nacházejí převážně slumy. Mísí se zde staré s novým. Najdete zde staré chrámy a potom ultra moderní budovy a obchodní centra. Na první pohled se vám Bangkok může zdát špinavý a chaotický, ale rychle zjistíte, že tady je vše v dokonalé harmonii.

Mezi nejznámější chrámy patří Grand Palace, který byl 150 let domovem thajského krále, nejvyššího soudu a administrativní vlády. Úžasným místem je Wat Pho, což je nejstarší Wat v Bangkoku. Najdete zde největší sbírku podobizen Buddhy. Nejznámější je socha ležícího Buddhy, kterou pokrývají zlaté listy.

Nejkrásnějším chrámem je Wat Arun, Chrám Svítání, který dostal název podle hinduistického boha svítání - Aruna. Vytváří úžasný obraz právě během svítání, když se od něj odrážejí sluneční paprsky.

Letenky do Bangkoku z Prahy naleznete zde:

letenky Bangkok