Letenky do Bangkoku z Vídně za 12990 Kč

Bangkok vás přivítá tisíci úsměvy a jedinečnými památkami. I díky nim si toto místo zamilujete. Leťte do Bangkoku přímo bez přestupu z Vídně (letiště Schwechat) již za 12990 Kč.

Thajsko má velmi příjemné klima během celého roku. Vlivem monzunů se zde střídají tři roční období - teplé období, období dešťů a chladné období. Ideální počasí na návštěvu Thajska je od listopadu do konce března.

Bangkok je považován za vstupní bránu do jihovýchodní Asie. Je hlavním a zároveň největším městem Thajska s více než 10 miliony obyvatel. Cestovateli a turisty se to tu hemží na každém kroku. Hned z příjezdu vás přivítají místní obyvatelé úsměvem. Jsou velmi přátelští a není se čemu divit, že Bangkok a vlastně i celé Thajsko je přezdívané "země tisíce úsměvů." Na návštěvu Bangkoku vám bude stačit pár dní a pak můžete zamířit na některý z pohádkových thajských ostrovů.

Řeka Chao Phraya dělí Bangkok na dvě části plné kontrastů. Na jedné straně se nacházejí vysoké mrakodrapy a na straně duhej chudé slumy. V Bangkoku se staré mísí s novým. Nacházejí se zde staré chrámy a zároveň ultra moderní obchodní centra. Mnohým turistům se Bangkok může zdát na první pohled špinavý a chaotický, ale rychle zjistíte, že všechno tady je v dokonalé harmonii.

V Bangkoku naleznete množství historických památek a Charme. Mezi ty nejznámější patří Grand Palace, palác, který byl 150 let domovem thajského krále, Nejvyššího soudu a administrativní vlády. Je skutečně úžasným dílem s výjimečnou atmosférou.

Dalším významným místem je Wat Pho, nejstarší Wat v Bangkoku. Nachází se zde největší sbírka podobizen Buddhy, z nichž nejznámější je socha ležícího Buddhy, pokrytá zlatými listy. Socha je dlouhá 46 metrů a chodidla Buddhy mají 3 metry.

Oblíbeným místem v Bangkoku je Wat Arun, čili Chrám Svítání. Název dostal podle hinduistického boha svítání - Aruna. Chrám je nejkrásnější právě během svítání, kdy odráží sluneční paprsky. Hlavní věž chrámu má až okolo 86 metrů.

Letenky do Bangkoku z Vídně naleznete zde:

letenky Bangkok