Letenky do Berlína z Brna za 674 Kč

Chcete spojit váš trip s kulturním zážitkem a stihnout přitom nějakou skvělou párty? V tom případě vyrazte do Berlína! Letenky z Brna jsou v nabídce za 674 Kč.

Berlín je především městem mladých a narazíte zde opravdu na skvělý noční život. Mezi nejlepší kluby v Berlíně, které se vyplatí navštívit, patří Sisyphos, Kater Blau, Golden Gate nebo Berghain.

Přijdou si tu však na své i milovníci umění, kultury a historie. East Side Gallery je největší galerie pod širým nebem. Nacházejí se zde zbytky berlínské zdi dlouhé 1316 metrů. Právě toto místo je vzpomínkou na odvrácenou tvář Berlína, která je naštěstí již minulostí. Dnešní Berlin je liberální, přátelský a zamilujete si ho hned při první návštěvě. Hlavním centrem města je náměstí Alexanderplatz, jehož dominantou je věž Fernsehturm. Další místa, která stojí za vidění jsou Berlínská katedrála, Státní opera, Národní galerie nebo Muzeum NDR.

Nejznámější památkou Berlína je Braniborská brána, která je symbolem svobody a představuje spojení dvou znepřátelených zemí. Určitě se zastavte i u budovy Říšského sněmu, která je sídlem německého parlamentu.

Levné letenky do Berlína z Brna najdete zde:

letenky Berlín