Letenky do Bruselu za 267 Kč

Navštivte Brusel s letenkami jen za 267 Kč. Vychutnejte si pravou belgickou čokoládu, kochejte se náměstím Grand Place a zažijte pohodovou atmosféru, kterou toto úžasné město nabízí.

Brusel je zelené město, kde narazíte na množství architektonických skvostů. V místních muzeích se nacházejí ty nejcennější sbírky Evropy a tu nejlepší belgickou čokoládu si zase můžete vychutnat v některé z čokoládoven.

Výhodou Bruselu je, že všechna zajímavá místa přejdete snadno pěšky. Poznávání města můžete začít na náměstí Grand Place, které se nachází v tzv. Dolním městě. Podle hodnocení je to nejkrásnější náměstí Evropy a nachází se na seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho dominantou je zachována radnice v gotickém stylu, na jejíž věži stojí socha Michaela, patrona Bruselu. Nedaleko se nachází nejznámější památka Bruselu, kterou je Manneken pis (čůrající chlapec). Socha je součástí fontány a najdete ji v nenápadné uličce.

Horní náměstí je zase velmi elegantní a na jeho vzhledu se podepsal vliv aristokracie. Natrefíte zde na Královský palác a čtvrt Mont des Arts (Hora umění) s významnými muzei.

Letenky do Bruselu z Vídně najdete zde:

letenky brusel