Letenky do Chiang Mai za 10 790 Kč

Objevte skutečné Thajsko, kulturní centrum severu - Chiang Mai. Pokud milujete chrámy, skvělou kuchyni a pohodovou atmosféru, zamilujete si i Chiang Mai. Navíc nyní jsou v nabídce akční letenky s odletem z Prahy jen za 10 790 Kč.

Sever Thajska u vás zanechá diametrálně odlišný dojem jako zbytek země. Zatímco Bangkok, hlavní město Thajska, je turisty prosycena metropole, která nikdy nespí, Chiang Mai působí jako dokonalá oáza klidu obklopena kopci, úžasnou přírodou a chrámovou architekturou.

Chiang Mai představuje vstupní bod do tzv. Zlatého trojúhelníku. Leží mezi dalšími dvěma úžasnými destinacemi - Laosem a Mjanmaraskom. Je tedy výborným výchozím bodem pro objevování Jihovýchodní Asie.

Pokud se podíváme na Chiang Mai blíž, je to hlavně město chrámů, které se v thajštině označují jako "waty". Uvnitř městských hradeb se jich nachází přes třicet a další stovky vyrostly po celém městě. Mezi ty nejkrásnější a nejdůležitější chrámy patří Wat Chiang Man, Wat Phra Singh a Wat Phra That Doi Suthep.

Pláže zde budete hledat marně, za to se zde nacházejí luxusní hotelové komplexy s lákavými bazény a se skvělými službami. Oblíbené je také ubytování v soukromých vilách.

Pokud chcete navštívit Chiang Mai, ideálním obdobím je zima. Teplota se pohybuje okolo 25 až 30 stupňů a je velmi příjemně. Navíc je zde levná strava a ubytování se dá také sehnat za velmi příznivé ceny.

Letenky do Chiang Mai z Prahy naleznete zde:

letenky chiang mai thajsko