Letenky do Dubaje z Prahy za 6190 Kč

Vyberte se za teplem a získejte spoustu nových zážitků. Letenky do Dubaje s odletem z Prahy jsou nyní v nabídce za 6190 Kč.

Perla zálivu, jak se Dubaj nazývá, je synonymem pro bohatství a přepych. Dávno však již neplatí, že je to destinace pouze pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou. Dubaj se stal dostupným pro všechny skupiny turistů a navíc když jsou v nabídce akční letenky, můžete si opravdu udělat parádní výlet výhodně. Dubaj nabízí vše, po čem srdce zatouží - teplo, moře, pláže, atrakce a skvělé nákupy.

Spojené arabské emiráty leží na Arabském poloostrově a tvoří jich sedm emirátů. Dubaj je druhý největší z nich a zároveň ten nejmodernější. Zažívá skutečný rozmach, jehož výsledkem jsou mrakodrapy sahající k nebesům, luxusní nákupní centra a ty nejlepší hotely, zábavní parky a jiné projekty, z nichž mají mnohé přívlastek "nej".

Mnoho hotelů v Dubaji se může pyšnit čtyřmi nebo pěti hvězdičkami. Zařízení a interiér hotelů je doslova pastvou pro oči, nechybí mramor, honosné zdobení nebo zlaté doplňky. Nejznámější hotel je Burj Al Arab Jumeirah, který stojí na uměle vybudovaném ostrově asi 15 km od centra města. Ostrov s pevninou spojuje 280 metrů dlouhý most. Luxusní hotel ve tvaru plachetnice se nachází na nejznámější pláži v Dubaji - Jumeira Beach. Oficiálně má hotel pět hvězdiček, ale ve světě je považován za první sedm hvězdičkový hotel. Díky své výšce (321 metrů) patří k nejvyšším hotelem světa.

Dubaj pro rodiny s dětmi

Dubaj je oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi a má jim co nabídnout. Děti jistě potěší návštěva největšího zábavního parku IMG Worlds of Adventure. Nachází se zde Marvel zóna, kde potkáte takové postavičky jako Spiderman, Irom man, Hulk, Thor kapitán Amerika nebo Ztracené údolí - Dobrodružství dinosaurů, kde se zase dozvíte vše o dinosaurech.

Letenky do Dubaje z Prahy naleznete zde:

letenky do Dubaja