Letenky do Dubaje z Prahy za 6190 Kč

Teplo, slunce, moře a nekonečné možnosti pro volný čas, zábavu a nákupy. Letenky do Dubaje z Prahy seženeš nyní za 6190 Kč.

Pokud máte dost zimy a chcete si užít trochu tepla, sluneční paprsky a koupání v moři, Dubaj je nejbližší destinací, v níž se dá v tomto ročním období ohřát. Přestože v Dubaji pozorovat bohatství a přepych téměř na každém kroku, už dávno neplatí, že je to destinace pouze pro ty, kteří hledají luxus. Dubaj je dostupný pro všechny skupiny turistů a pokud jsou navíc v nabídce akční letenky, můžete si skutečně užít dokonalou dovolenou za málo peněz. Najdete zde opravdu všechno - vynikající počasí, moře, skvělé pláže a nekonečné možnosti pro volný čas, zábavu a nákupy.

Dubaj je druhý největší a zároveň nejmodernější emirát Spojených arabských emirátů, které leží na Arabském poloostrově. Dubaj zažívá obrovský rozmach, jehož výsledkem jsou mrakodrapy sahající k nebesům, luxusní nákupní centra, špičkové hotely, zábavní parky. V Dubaji je vše zejména velké, opulentní, drahé a nesoucí přívlastek "nej".

Nejznámějším hotelem v Dubaji je Burj Al Arab Jumeirah, který stojí na uměle vybudovaném ostrově asi 15 km od centra města. Ostrov s pevninou spojuje až 280 metrů dlouhý most. Hotel ve tvaru plachetnice se nachází na pláži Jumeirah Beach. Hotel oficiálně nese pět hvězdiček, ale považuje se za první sedm hvězdičkový hotel na světě. Díky výšce 321 metrů patří k nejvyšším hotelem světa.

Dubaj pro rodiny s dětmi

Pokud si chcete užít dovolenou i s vašimi ratolestmi, Dubaj je na to jako stvořený a nabízí množství atrakcí pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit například největší zábavní park IMG Worlds of Adventrue, kde potkáte takové postavičky jako Spiderman, Iron man nebo Hulk nebo se můžete dozvědět vše o dinosaurech v části Ztracené údolí - Dinosauří dobrodružství.

Letenky do Dubaje z Prahy naleznete zde:

letenky do Dubaja