Letenky do Dubaje z Prahy za 6390 Kč

Užijte si luxusní Dubaj s letenkami již za 6 390 Kč. Odlet je přímo z letiště Praha a můžete se tak těšit na vynikající počasí, horké pláže, moře a parádní dovolenou.

Dubaj se často spojuje s bílými písečnými plážemi, azurovým mořem a dekadentním luxusem a stal se doslova synonymum pro bohatství a přepych. Vždyť řekněte, kde jinde na světě se dokonce i policie jezdí v Lamborghini, Ferrari nebo Bugatti.

Spojené arabské emiráty se nacházejí v jihozápadní Asii na Arabském poloostrově a tvoří jejich sedm emirátů. Dubaj je druhým největší a zároveň tím nejmodernějším. Místní obyvatelé získali bohatství zejména z tažení ropy, které investovaly do rozvoje země. A tak zde vyrostlo množství mrakodrapů, luxusní nákupní centra, ty nejlepší hotely, zábavní parky a také takové exkluzivní projekty jako vybudování nového ostrova.

Většina hotelů v Dubaji je se čtyřmi až pěti hvězdičkami, ve kterých vás přivítá perfektně vycvičený personál a v interiérech můžete obdivovat mramor nebo zlaté doplňky. Nejznámějším hotelem je Burj Al Arab Jumeirah, který je vybudován na umělém ostrově asi 15 km od centra města a s pevninou ho spojuje 280 metrů dlouhý most. Luxusní hotel ve tvaru plachetnice kraluje na nejznámější pláži v Dubaji - Jumeirah Beach. Hotel má oficiálně 5 hvězdiček, ale celosvětově je považován za první 7-hvězdičkový hotel na světě. Se svou výškou 321 metrů patří k nejvyšším hotelem na světě.

Arabové se při výstavbě budov řídí heslem - výše, dražší, exkluzivnější. A už teď spřádají plány na nové megalomanské projekty.

Najděte si ideální termín a navštivte Dubaj s letenkami z Prahy za skvělých 6 390 Kč.

Letenky do Dubaja naleznete zde:

letenky do Dubaje