Letenky do Dubaje z Prahy za 6890 Kč

Nasedněte do letadla a vyberte se za teplem, užívejte si horké pláže a moře. Letenky do úžasného Dubaje s odletem z Prahy už za 6890 Kč.

Perla zálivu, jak se Dubaj často nazývá, je doslova synonymem pro bohatství a přepych. Dávno však již neplatí, že je to destinace jen pro ty, kteří hledají luxus. Dubaj se stal dostupný pro všechny skupiny turistů a pokud jsou navíc v nabídce akční letenky, můžete si opravdu dopřát parádní dovolenou výhodně. V Dubaji najdete pláže, moře, teplo a město se vším, po čem by srdce mohlo zatoužit.

Spojené arabské emiráty se rozprostírají na Arabskomm polostrově a tvoří je spolu sedm emirátů. Dubaj je druhý největší emirát a zároveň ten nejmodernější, který zažívá nevídaný rozmach. Vyrůstají tu mrakodrapy, luxusní nákupní centra, ty nejlepší hotely, zábavní parky a jiné projekty, z nichž mnohé disponují přívlastkem "nej".

Mnoho hotelů v Dubaji je označených čtyřmi nebo pěti hviezdičkammi, v interiéru kterých můžete obdivovat mramor nebo zlaté doplňky. Nejznámějším hotelem je Burj Al Arab Jumeirah, který je postaven na uměle vybudovaném ostrově asi 15 km od centra města. Ostrov je s pevninou spojen 280 metrů dlouhým mostem. Luxusní hotel ve tvaru plachetnice se nachází na nejznámější pláži v Dubaji - Jumeirah Beach. Oficiální hotel nese pět hvězdiček, ale ve světě se považuje za první sedm hvězdičkový hotel. Díky své výšce (321 metrů) patří také k největším hotelem světa.

Dubaj pro rodiny s dětmi

Dubaj je oblíbenou destinací i pro rodiny s dětmi a má toho v nabídce opravdu hodně. Děti můžete vzít na návštěvu největšího zábavního parku IMG Worlds of Adventure. Nachází se zde Marvel zóna, ve které potkáte takové postavičky jako Spiderman, Iron man, Hulk, Thor, kapitán Amerika nebo Ztracené údolí - Dobrodružství dinosaurů, kde zase najdete všechno o dinosaurech.

Letenky do Dubaja naleznete zde:

letenky do Dubaje