Letenky do Dublinu z Prahy za 1698 Kč

Zelená příroda, skřítci a tradiční irské hospůdky. Objevte úžasné Irsko. Letenky do Dublinu s odletem z Prahy nyní už za 1698 Kč.

Dublin je oblíbenou zastávkou mnoha turistů a je ideální volbou, pokud se chystáte podniknout krátký trip do některého z evropských měst. A proč byste měli Dublin navštívit? Toto nádherné město je opředeno mnoha příběhy a vikingskými mystiky. Nabízí nádhernou přírodu, tradiční irské hospůdky a chutné černé pivo. Irové jsou narozdíl od Britů známí svými vtipy a dobrou náladou a to i přes pochmurné počasí. Ostrov je totiž zelený díky častým srážkám.

Dublin je proslulý četnými hrady a pevnostmi. Jeden z nejvýznamnějších symbolů města je katedrála Christ Church nebo Aras An Uachtaráian, kde sídlí prezident.

Zajímavá je i pevnost Kilmainham Gaol, která se stala symbolem boje za nezávislost. Vše o přípravě nejznámějšího irského moku, černého piva, se dozvíte v Guinness Storehouse & St James 'Gate Brewery.

Národní muzeum je další oblíbenou zastávkou pro turisty. Najdete zde exponáty z doby bronzové a železné, zlaté éry Vikingů a autentické ukázky keltského umění.

Za shlédnutí stojí Skalnaté útesy - Cliffs of Mother, které se vypínají do výšky až 214 metrů nad Atlantickým oceánem. Skalnaté útesy lemují téměř osm kilometrů pobřeží.

Letenky do Dublinu z Prahy naleznete zde:

levné letenky dublin