Letenky do Florencie z Prahy za 1768 Kč

Navštivte klenot Toskánska a místo, kde se zrodila renesance. Florencie uspokojí každého, ať už milovníky umění, jídla nebo vína. Letenky do Florencie z Prahy nyní už za 1768 Kč.

Florencie patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější města Itálie. Každoročně přiláká miliony turistů. Je považována za významné centrum umění a obchodu a její historické centrum je od roku 1982 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Florencie je kolébkou renesance, jejíž významným představitelem byl Michelangelo, slavný italský sochař, malíř, básník a architekt. Mistrovská díla nejen Michelangela, ale také Botticelliho nebo Leonarda da Vinci si mohou návštěvníci prohlédnout v známých muzeích, kostelech nebo během procházky městem.

Město protkávají romantické uličky a možná zde pozorovat umění na každém kroku. Hlavní dominantou je katedrála Basilica di Santa Maria del Fiore, která je čtvrtým největším chrámem světa. Oblíbenou zastávkou turistů je Palazzo Vechcio, jedna z nejznámějších staveb Florencie. Radnice zvenku vypadá jako pevnost a styl, ve kterém je postavena, se stal inspirací i pro ostatní stavby po celém Toskánsku.

Letenky do Florencie z Prahy naleznete zde:

letenky florencia