Letenky do jordánského Ammánu jen za 1881 Kč

Otevřete brány do tajemného světa zapomenutých míst a památek. Poznejte Jordánsko! Letenky již za 1881 Kč s odletem z letiště v Praze.

Jordánsko je skutečným královstvím pouště a bohaté historie. I když se poušť může zdát na první pohled jednotvárná a nudná, v Jordánsku to neplatí. Právě zde se totiž nachází nejkrásnější část Arabské pouště, která se nazývá Wadi Rum. Písek na poušti přechází od růžové přes červenou až po cihlovou barvu a vytváří impozantní mozaiku.

Milovníci historie si v Jordánsku přijdou také na své. Tato země ukrývá množství historických míst a památek. Stačí se vybrat do skalního města Petra, navštívit slavnou Citadelu v Ammánu, Jerash, křesťanské městečko Madaba nebo Ajlun.

Zajímavostí je, že v Jordánsku najdete nejníže položené místo na světě. Je jím Mrtvé moře, které má až 30procentní obsah soli, čímž je zároveň nejslanější moře na světě. More má blahodárné účinky na pokožku a produkuje vzácné bahno.

Letenky do Jordánska a rady na cestu

Do Jordánska si můžete zaletět přes leteckou společnost Ryanair. Odlet je z letiště v Praze a letí se do hlavního města Jordánska - do Ammánu. Letenky začínají od1881 Kč. Přílet je na Letiště královny Allie, které leží asi 35 kilometrů od centra města. Do Ammánu se dostanete přímo z letiště buď taxíkem nebo autobusem, který jede každých 30 - 60 minut.

Víza

Do Jordánska musíte mít víza, které zcela jednoduše vyřídíte přímo na letišti po příletu. Nejlepší alternativou je zakoupit si tzv. Jordan Pass, v ceně kterého máte zahrnuté víza, vstup do Petry a také do ostatních asi 40 památek v rámci programu.

Letenky Praha - Ammán (Jordánsko) a zpět najdete zde:

letenky jordánsko