Letenky do Kolína z Vídně za 1002 Kč

Kolín nad Rýnem je centrem západního Německa a láká turisty z celého světa svou krásou a více než 2000 letou historií. Letenky do Kolína s odletem z Vídně jsou v nabídce od 1002 Kč.

Kolín nad Rýnem je čtvrté největší město Německa. Jeho symbolem je Kolínská katedrála, jejíž stavba trvala více než šest století a je třetí nejvyšší katedrálou na světě. Na katedrále se nachází největší funkční zvon, který se nazývá Petr a váží celých 24 tun. Katedrála je sídlem biskupa a patří k nejvíce navštěvovaným místům v Německu.

Kolín je proslulý jednou z nejstarších parfémových továren v Evropě, kde si můžete zakoupit známou kolínskou vodu - Eau de Cologne, která se zde vyrábí. Zakladatelem společnosti je Ital Johann Farina, který začal s výrobou kolínské v domě nacházejícím se v historickém centru města pod označením 4711. Chcete-li se o výrobě kolínské dozvědět více, navštivte muzeum, které se nachází v prvním patře.

Kolín je také známý jako město kostelů, galerií a muzeí, takže si přijdou na své všichni milovníci umění a kultury. Vyplatí se také vidět muzeum čokolády, které je celé věnované této sladké pochoutce. Muzeum se nachází v přístavuu a každoročně ho navštíví více než 600 000 návštěvníků.

Letenky do Kolína z Vídně najdete zde:

Kolín nad Rýnom