Letenky do Londýna již za 1033 Kč

Dejte si čaj o páté, dopřejte si skvělé nákupy, navštivte historické památky a možná stihnete i nějaký ten fotbalový zápas. Skvělá letenka do Lodnýna jen za 1033 čeká na vás.

Letenky do Londýna patří mezi nejvyhledávanější a pokud je dobrá cena, zachvíli jsou fuč. Londýn láká svou výjimečnou atmosférou a není se čemu divit, že se sem turisté rádi vracejí. Toto město je plné architektonických skvostů, historie a vynikajícího jídla.

Londýn je hlavním městem Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Patří mezi multikulturní metropole světa, kde můžete potkat různé národnosti, kultury a netradiční chutě z různých koutů světa. Na jedné ulici najdete například indickou, čínskou, pákistánských a italskou restauraci.

Turistické atrakce Londýna znají snad všichni. Buckhinghamský palác, Big Ben London Eye nebo Tower Bridge patří mezi nejznámější památky světa.

Buckhinghamský palác je největší královskou pracovnou na světě. Nejenže je sídlem královské rodiny, ale může se pochlubit i překrásnými prostorami, okolními zahradami a tradiční výměnou hlídá, která je doprovázena Pochodové kapely a množstvím návštěvníků.

Pokud se vydáte do Londýna, určitě by vám neměla chybět fotografie s pohledem na Big Ben. Dominantou věže je obrovský zvon, který váží 14 tun. Big Ben je vysoký více než 96 metrů a je součástí parlamentních budov Houses of Parliament.

London Eye (Londýnské oko) vám dopřeje pohled na Londýn z ptačí perspektivy. Nachází se v srdci města a od svého spuštění v roce 1999 se stalo nejnavštěvovanější atrakcí Velké Británie. Původně mělo být v provozu pouze pět let, místní radnice však povolila jeho provoz natrvalo.

Centrem Londýna je náměstí Trafalgar Square, kde se nachází vysoký sloup se sochou Admirála Nelsona a Národní galerie. Čtvrť Greenwich je zase skutečnou perlou Londýna. Nachádadzajú se zde observatoře, nultý poledník nebo královský park.

Londýn nabízí i množství méně známých míst, které jsou však stejně vrzušujúe a krásné jako ty známější. Objevovat Londýn je prostě zážitek a určitě se do tohoto města nikdy nekončících možností budete chtít znovu vrátit.

Letenky do Londýna naleznete zde:

letenky do Londýna