Letenky do Londýna z Brna nebo Pardubic za 698 Kč

Pojďte do Londýna s letenkou již za 698 Kč. Vyberte se do světa Harryho Pottera, dejte si čaj o páté a prozkoumejte ty nejznámější místa. Londýn čeká na vás.

Londýn je jedním z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších míst světa. Je velmi přátelský, nabízí nezapomenutelnou atmosféru a výjimečné místa. I proto je mezi turisty velmi vyhledávaný, byť i na krátký víkendový pobyt. Je plný architektonických skvostů a gurmánských specialit.

Londýn, jako hlavní město Velké Británie a Severního Irska, patří mezi multikulturní metropole. Potkáte tu národnosti, kultury a náboženství z celého světa. Zajímavostí je, že zde můžete slyšet až 300 různých jazyků.

Nejznámější památky Londýna netřeba zvlášť představovat. Buckhingamský palác, Tower Bridge, Big Ben nebo London Eye jsou dobře známé i těm, kteří v Londýně nikdy nebyli.

Buckhinghamský palác je sídlem královské rodiny a asi největší královskou pracovnou světa. Zajímavostí je výměna královské stráže za zvuků pochodové hudby, která láká turisty.

Název Big Ben se lidově používá jako pojmenování pro celou věž, ale ve skutečnosti je to název největšího zvonu, který se na ní nachází a váží až 14 tun. Oficiální název věže je Big Ben. Věž je vysoká 96 metrů a je součástí budov Houses of Parliament.

London Eye (Londýnské oko) je nejznámější vyhlídky, ze které si můžete prohlédnout Londýn z ptačí perspektivy. Oficiálně byl spuštěn v roce 1999.

Hlavním náměstím v Londýně je Trafalgar Square, které je centrem všeho dění. Na náměstí se nachází socha Admirála Nelsona a Národní galerie. Čtvrť Greenwich je skvostem Londýna, kde najdete královský park, observatoře a poledník.

Letenky do Londýna z Pardubic nájdete tu:

Letenky do Londýna z Brna nájdete tu:

letenky do Londýna