Letenky do Londýna z Prahy za 1018 Kč

Máte chuť na pravý anglický čaj? Pojďte s námi do Londýna! Čeká na vás množství zajímavých míst a neopakovatelná atmosféra Londýna. Letenky z Prahy má v nabídce Ryanair od 1018 Kč.

Anglická snídaně, Fish & Chips nebo Yorkshirský pudink. To jsou povinné zastávky, pokud chcete vědět, jak chutná Londýn. A která místa byste rozhodně neměli vynechat? Přinášíme vám seznam těch nejznámějších.

Britské muzeum

Britské muzeum je jedno z nejznámějších a nejvýznamnějších muzeí historie a kultury. Nachází se zde množství úchvatných památek, miliony artefaktů, které muzeum sbírá od roku 1753.

Buckinghamský palác

Kdo by neznal největší královskou pracovnu na světě? Kromě toho, že je londýnskou rezidencí královny Alžběty II., Je i místem konání významných státních akcií. Interiér je elegantně zdoben lustry, obrazy od Rembrandta nebo Rubense a také se zde nachází anglický a francouzský nábytek.

Portobello Road Market

Portobello Road Market je oblíbeným místem Londýňanů i turisty. Je situován ve čtvrti Notting Hill a najdete zde stánky se starožitnostmi, oblečením, šperky nebo jídlem.

Piccadilly Circus

Tvoří součást londýnské čtvrti West End a často je přirovnáván k Time Square. Je to zároveň významný dopravní uzel, který byl vybudován v roce 1819 kvůli spojení Regent Street s obchodní ulicí Piccadilly.

Hyde Park a Kensingtonské zahrady

Největším parkem v centru Londýna je Hyde Park s Kensington zahradami. Park je rozdělen jezerem Serpentine a nachází se zde také slavný Speaker 's Corner.

Letenky do Londýna z Prahy naleznete zde:

letenky londýn