Letenky do Londýna z Prahy za 764 Kč

Londýn je jednou z nejoblíbenějších destinací a obzvláště tehdy, když jsou v nabídce levné letenky. Zažijte výjimečnou atmosféru Londýna a prozkoumejte jeho památky. Letenky s odletem z Prahy jsou v nabídce od 764 Kč.

Londýn je vzrušující město, které si vás získá už při první návštěvě. I když počasí ne vždy přeje, jisté je, že v Londýně se nudit nebudete. Množství zajímavých míst, památek a kulinářských zážitků.

Poznávání Londýna můžete začít v Tower of London. Tento tisíciletý hrad se nachází na severním břehu Temže a jeho dějiny sahají až do 11. století. Povinnou zastávkou každého turistu je Buckinghamský palác, který je jedním z nejvýznamnějších symbolů Londýna. Palác patří mezi poslední stavby svého druhu na světě.

Podívejte se na Londýn z ptačí perspektivy. Vyhlídkové kolo London Eye vás vyveze až do výšky 135 metrů, odkud budete mít úchvatný výhled na celý Londýn. Zajímavým místem je i Westminster Abbey, kde se udály takové významné události, jako korunovace Viléma Dobyvatele nebo královny Alžběty II.

Letenky do Londýna z Prahy naleznete zde:

letenky londýn