Letenky do Londýna z Prahy za 848 Kč

Dostali jste chuť na anglickou snídani? Pokud ano, pojďte s námi do Londýna! Čeká na vás množství zážitků a fascinujících míst. Letenky do Londýna z Prahy nyní již za 848 Kč.

Londýn je plný zajímavostí a je jednou z nejoblíbenějších evropských metropolí. Anglická snídaně, Fish & Chips nebo Yorkshirský pudink. To jsou povinné zastávky, pokud chcete vědět, jak chutná Londýn. A víte, která místa v Londýně rozhodně stojí za vidění? Zde jsou některé z nich.

Britské muzeum

Jedna z nejznámějších atrakcí Londýna. Narazíte zde na množství významných památek, miliony artefaktů, které muzeum sbírá od roku 1753.

Buckinghamský palác

Největší královská pracovna na světě, ve které se uskutečňují významné státní akce. Můžete se také vybrat na prohlídku interiéru, který je elegantně zdoben lustry, obrazy od Rembrandta nebo Rubense, anglickým a francouzským nábytkem.

Portobello Road Market

Oblíbené místo Londýňanů i turisty. Nachází se ve čtvrti Notting Hill a narazíte zde na stánky se starožitnostmi až po oblečení, šperky a jídlo.

Piccadilly Circus

Piccadilly Circus je součástí londýnské čtvrti West End a často ho přirovnávají k Time Square v New Yorku. Piccadilly Circus je náměstím a zároveň dopravním uzlem, kde se setkává až pět cest.

Hyde Park a Kensingtonské zahrady

Pokud hledáte v Londýně malou oázu klidu, toto je to pravé místo. Park se nachází směrem od Kensingtonského paláce a jeho součástí jsou loďky na jezeře Serpentine, fontána Diana Memorial Fountain nebo řečnický kout Speaker 's Corner.

Letenky do Londýna z Prahy naleznete zde:

letenky londýn