Letenky do Los Angeles z Prahy za 12990 Kč

Zavítejte do "Města andělů" se skvělou letenkou z Prahy již za 12990 Kč. Nádherné pláže, filmové studia, surfování na vlnách. To je Los Angeles.

Druhé největší město USA má co nabídnout každému návštěvníkovi. Hollywoodský chodník slávy, filmové studia, slavné Beverly Hills a nekonečný výhled na Tichý oceán. Mezi skvosty Los Angeles patří určitě jeho známé pláže jako jsou Malibu, Santa Monica Bay, Venice Beach nebo Playa del Rey. Santa Monica Bay tvoří více než 30 km pěkných pláži a Malibu je zase vyhledávanou oblastí pro surfaře z celého světa.

Co se týče počasí, Los Angeles je celoroční destinací. Střídá se tu léto a zima. V zimě se teplota pohybuje kolem 20 °C. Léto začíná v květnu a teplota dosahuje kolem 29 °C.

Los Angeles je proslulé těmi nejlepšími nočními kluby a diskotékami na západním pobřeží Ameriky. Pokud je však chcete navštívit, musíte mít více než 21 let.

Částí Los Angeles je slavný Hollywood, kde se nacházejí ty nejznámější filmové studia, chodník slávy a můžete zde potkat i nějakou tu celebritu. Za návštěvu určitě stojí obrovské multiplexy a staré kina.

Los Angeles je také významným centrem kultury, mezinárodního obchodu, módy a zábavy. Samotné srdce města tvoří vysoké mrakodrapy, umělecké galerie a nákupní centra.

Milovníci sportu si jistě rádi vychutnají hokejový zápas Los Angeles kings nebo baseballový zápas LA Dodgers.

Pro turisty a dobrodruhy jsou tu zase místa jako Národní park Death Valley, Sequoia a Kings Canyon, Yosemite Park a Sierra Nevada.

Akční letenky do Los Angeles naleznete zde:

letenky los angeles