Letenky do Madridu z Prahy za 2790 Kč

Město králů často leží ve stínu slavnější Barcelony, ale je stejně krásný a má co nabídnout. Dejte mu šanci a nechte se překvapit. Letenky do Madridu začínají již od 2790 Kč.

Madrid vás pohltí svou pulsující energií, kterou cítit na každém kroku. Je to dynamické město, přesto zde panuje klidná atmosféra. Výhodou je, že všechny významné památky se nacházejí poměrné blízko sebe, takže na prohlídku vám postačí 1-2 dny.

Hlavní tepnou a srdcem Madridu je Gran Via. Najdete zde obchody s luxusními značkami, restaurace a kavárny. Pokud chcete zažít pravou španělskou atmosféru, navštivte místní trh. Koná se každou neděli a najdete ho ve čtvrti Lavapiés na ulici Ribera de Curtidores.

Madrid je také městem umění a skvostné architektury. Nabízí tolik úchvatných míst, že nebudete vědět, kam se spíše podívat. Za klasickým uměním se vyberte do muzea Prado. Natrefíte zde na díla umělců, jako Goya nebo Velázquez. Současné umění zase můžete obdivovat v Reina Sofia, kde lze vidět díla umělců, jako Dalí, Miró a Picasso.

Letenky do Madridu z Prahy naleznete zde:

letenky Madrid