Letenky do Marakéše z Prahy za 2348 Kč

Zažijte i vy orientální Marakéš a objevte jeho vůně, chutě a barvy. Letenky s odletem z Prahy má v nabídce Ryanair již za 2348 Kč.

Červená perla Maroka, jak se často Marakéš přezdívá, si podmaní každého turistu už při první návštěvě. Berberské příběhy, zvuky fléten, orientální koření a nespočet vůní a chutí. Marakéš je jakoby vystřižený z pohádky Tisíc a jeden nocí a otevře vám bránu do úplně jiného světa, světa Orientu.

Nejrušnějším místem Marakéše je náměstí Djemaa el-Fna, které má neopakovatelnou atmosféru. Narazíte tu na stánky se vším od výmyslu světa, zaklínače hadů, cvičené opice nebo polykači ohně. K večeru se náměstí mění na restauraci pod širým nebem, kde vás budou lákat na vynikající orientální pochoutky, ale také francouzskou, španělskou nebo italskou kuchyni.

Dalším zajímavým místem je palác Bahia, který dal postavit velkovezír Ba Ahmed pro svou manželku Bahia, která mu porodila syna. Navštivte také slavné zahrady Majorelle, které jsou domovem pro množství dřevin a vzácných květů z různých koutů světa.

Letenky do Marakéše z Prahy naleznete zde:

letenky Marrákeš