Letenky do Milána již od 843 Kč

Odskočte si do Milána za nákupy, památkami, fotbalem nebo vynikajícím italským jídlem. Letenky do Milána s odletem z Prahy, Ostravy nebo Prahy seženete již od 843 Kč.

Miláno je vždy skvělý nápad, zda si už chcete vyrazit na krátký výlet nebo víkendový pobyt. Město módy má svou jedinečnou uvolněnou atmosféru a láká turisty z celého světa. Na své si přijdou milovníci nakupování a luxusních značek, ale i ti, kteří chtějí navštívit Miláno pro jeho úžasné památky. Projděte se Galerií Vittoria Emanuella, navštivte Milánský dóm nebo se podívejte zblízka na obraz Poslední večeře od Leonarda da Vinci. Nemusíte se vůbec vyznat v umění nebo historii, aby tyto úžasné památky na vás zanechali úchvatný zážitek.

Nejznámějším symbolem Milána je Duomo di Milano (Milánský dóm). Je úžasný nejen na pohled, ale úžasný je i výhled z něj. Vystupte až na jeho střechu ať zdoláním 250 schodů, nebo pro ty lenivejších výtahem a celé Milán se vám rozprostře jako na dlani. Pokud budete mít štěstí, za pěkného počasí uvidíte i vrcholky Alp.

Pokud si chcete v Miláně udělat radost nákupy, nejznámější nákupní ulice jsou Via della Spiga, Via Manzoni, Sant'Andrea a via Montenapoleone. Najdete zde obchody těch nejznámějších značek.

Pro fotbalové fanoušky bude zážitkem návštěva stadionu Giuseppe Meazza, který je známý jako San Siro a je domovem místního AC Milano.

To pravé z Milána však nepochybně zažijete v uličkách města pochutnávající si na skvělých panzerotti, popíjející vynikající italskou kávu nebo lahodné víno a unášejícím se nespoutanou atmosférou tohoto jedinečného místa.

Letenky do Milána z Bratislavy naleznete zde:

Letenky do Milána z Ostravy naleznete zde:

Letenky do Milána z Prahy naleznete zde:

letenky do Milána z Viedne