Letenky do Milána z Ostravy nebo Brna od 748 Kč

Milán, město módy, umění, fotbalu a vynikajícího jídla. Využijte tyto super letenky, nasedněte do letadla v Brně nebo Ostravě a můžete se i vy toulat uličkami tohoto fascinujícího města.

Využijte slunečné počasí a naplánujte si pěkný výlet. Co takhle odskočit si do Milána? Mekka módy patří k najnevštevovanejším evropským městům a láká cestovatele z celého světa. Přijdou si na své milovníci luxusních značek, nakupování, fotbalu, ale i ti, kteří se chtějí nechat unášet místní atmosférou a toulat se uličkami města.

Můžete se projít Galerií Vittoria Emanuella, navštívit milánský dóm nebo se kochat obrazem Poslední večeře od Leonarda da Vinci.

Symbolem města je Duomo Milán nebo Milánsky dóm. Na jeho vrchol vede 250 schodů, ale dá se použít i výtah. Za pěkného počasí budete mít ze střechy nádherný výhled na vrcholky Alp.

Nakupování v Miláně je samostatnou kapitolou. Město nabízí bohatý výběr pro širokou škálu zákazníků, ať už hledáte butiky designérských značek nebo outlety. Za nákupy můžete vyrazit na nejznámější ulice - Via della Spiga, Via Manzoni, Sant'Andrea nebo via Montenapoleone.

Fotbalových nadšenců jistě potěší návštěva místního stadionu Giuseppe Meazza, známého jako San Siro, který je domovem místního AC Milano.

Pokud máte dost nakupování a běhání, dopřejte si skvělé jídlo v některé z místních restaurací. Oblíbená je například restaurace Isola del Tesoro, která se nachází na skok od Duomo. Rodinná restaurace nabízí sardinské speciality, maso, ryby a těstoviny. Určitě vám bude chutnat!

Letenky do Milána z Ostravy najdete zde:

Letenky do Milána z Brna najdete zde:

letenky do Milána z Viedne