Letenky do Milána z Prahy za 1058 Kč

Do Milána za nákupy, historií nebo výborným jídlem. Letenky do Milána s odletem z Prahy již za 1058 Kč.

Město módy má svou neopakovatelnou atmosféru a je oblíbenou metropolí pro turisty z celého světa. Milovníci nakupování, luxusních značek a výprodejů si určitě přijdou na své. Milán však toho nabízí mnohem více. Může se pyšnit skvostnými památkami, vynikající italskou kuchyní, rozkošnými kavárničkami. Pokud máte rádi fotbal, tak jste na správném místě. Sledovat zápas místního fotbalového klubu AC Milán je skutečným zážitkem.

To nejdůležitější v Miláně stihnete v pohodě absolvovat za víkend. No jsou i tací, kteří rádi vyrazí do Milána i na 1 den nebo pár hodin obzvlášť tehdy, když jsou v nabídce levné letenky. A právě ty přináší právě teď Ryanair již za 1058 Kč. V ceně letenky je příruční zavazadlo do 10 kg.

Jak se dostat z letiště v Miláně

Letecká společnost Ryanair provozuje přímé lety z letiště Praha na letiště Orio al Serio v Bergamu, které je vzdáleno do Milána cca 45 km. Do centra Milána se můžete dostat více možnostmi:

  • Terravision (jednosměrný lístek v částce 5 eur a zpáteční za 9 eur)
  • OrioShuttle (jednosměrný lístek v částce 3,50 eur a zpáteční za 7 eur)
  • Autostradale (jednosměrný lístek v částce 5 eur a zpáteční za 9 eur)

Co vidět v Miláně

Miláno je druhé největší město Itálie s více než 7 milionů obyvatel. Město má nádherné historické centrum, jehož dominantou je katedrála Duomo. Zajímavostí je hrad Castello Sforzesco s úžasnými zahradami a jezírky. Vyplatí se navštívit operní divadlo Teatro alla Scala nebo vidět obraz Poslední večeře od Leonarda Da Vinciho v kostele Santa Maria della grazie. Tu pravou italskou atmosféru můžete zažít v útulných kavárnách nebo během procházky uličkami města.

Letenky do Milána z Prahy naleznete zde:

levné letenky do Milána