Letenky do Nice z Vídně i v letních termínech již od 1790 Kč

Vychutnejte si prodloužený víkend nebo horkou letní dovolenou na Azurovém pobřeží. Letenky do slunečního Nice s přímým letem z Vídně seženete už za 1790 Kč. Pospěšte se, v nabídce jsou stále i letní termíny.

Letenky Nice

Azurové pobřeží je klenot jižního Provensálská a patří mezi nejpřitažlivější přímořské oblasti v Evropě. Nice láká turisty z celého světa a pro mnohé je dovolenou snů. Pokud je Nice i na vašem seznamu přání, můžete si ho nyní splnit. Letecká společnost Wizz Air nabízí letenky do Nice s odletem z letiště Vídeň (Schwechat) již za 1790 Kč. Za necelé 2 hodiny letu se tak můžete koupat v azurovém moři a užívat si sluneční paprsky.

Spoznejte Nice

Mezi největší krásy Nice patří 8 kilometrů dlouhé a udržované pláže. Obklopují jich borovicové a smrkové háje, které dotvářejí úžasnou scenérii. V Nice najdete ty nejluxusnější pláže Francouzské riviéry. A věru je si z čeho vybírat. Toto přímořské letovisko je nabízí až 30. Nejznámější je Promenade des Anglais (Promenáda Angličanů), která patří mezi povinné zastávky každého návštěvníka. Je považována za nejkrásnější promenádu v celé Evropě. Dlouhá je 6 kilometrů a táhne se podél pláže až po Operu.

V historickém centru Vieux Nice najdete útulné kavárničky, restaurace, noční kluby a množství obchůdků. V centru se spojuje francouzský a italský šarm, protože Nice bylo dlouhou dobu součástí sousedního Itálie a nazývalo se Nizza.

Pokud jste milovníky francouzské kuchyně, Nice je tím správným místem pro opravdové gurmány. Na každém kroku tu narazíte na výborně jídlo a kombinace mnoha chutí. Asi nejznámější místní specialitou je Salad Nicoise, který tvoří brambory, tuňák, vajíčko a bagetka. Vyzkoušejte také dary Středozemního moře nebo Socci, což jsou teplé lívance s rajčaty a ančovičkami. Tu pravou chuť dodá jídlu typické provensálské koření a delikátní olivový olej. Bon Appétit.

Najdete zde největší kaňon Evropy, kaňon řeky Verdon. Táhne se mědi provensálské a přímořských Alpami (Alpi Marritime). Od pobřeží je vzdálen přibližně dvě hodiny silnici. Kaňon je dlouhý 21 kilometrů a v některých místech je hluboký až 700 metrů.

Letenky Vídeň - Nice a zpět najdete zde:

letenky Nice