Letenky do Nice z Vídně za 1777 Kč

Vyberte se do Nice a užijte si Azurové pobřeží se vším, co k tomu patří. Letenky s odletem z letiště Schwechat nyní jen za 1777 Kč.

V Nice najdete ty nejluxusnější pláže Francouzské riviéry obklopené borovými a smrkovými háji. Spolu jich je 30 a tou nejkrásnější je slavná Promenade des Anglais, čili Promenáda Angličanů. Je dlouhá 6 kilometrů a táhne se až po Operu.

Zajímavým místem je historické centrum Vieux Nice. Narazíte tu na kavárny, restaurace, obchody a známé noční kluby. Mísí se zde francouzský a italský šarm. Nice bylo totiž v minulosti součástí Itálie a nazývalo se Nizza.

Pokud máte chuť na dobrodružství, navštivte největší kaňon Evropy Verdon, který leží přibližně 2,5 hodiny od Nice. Verdonský kaňon je skutečnou pastvou pro oči. Je to nejhlubší a nejširší kaňon v Evropě a zároveň druhý největší na světě. Táhne se přes Alpy a je dlouhý 21 kilometrů a místy dosahuje hloubky až 700 metrů. Nachází se v jedinečném prostředí přírodního parku s neobvyklou faunou a flórou. Z cesty přes kaňon se vám otevře množství nádherných pohledů na vápencové útesy a smaragdově zelené vody řeky Verdon.

Levné letenky do Nice z Vídně najdete zde:

letenky Nice