Letenky do Paříže už za 1252 Kč

I vy už cítíte vůni croissantů ve vzduchu? Užijte si romantickou atmosféru Paříže. Letenky s odletem z Prahy jsou nyní za 1252 Kč.

Paříž má svůj jedinečný francouzský šarm, kterým si podmaní každého cestovatele. I proto patří mezi nejnavštěvovanější a nejoblíbenější metropole světa. Město baretů, vůní, parfémů a kvalitního vína je láskou na celý život.

Největší perlou města na Seině jsou jeho historické památky, které představují skutečné architektonické skvosty. Francouzi to prostě umí nejen s módou, ale také s architekturou.

Symbolem a dominantou města je Eiffelova věž, která nese rukopis Gustava Eiffela. Mezi další významné památky patří Katedrála Notre Dame, Bazilika Sacré Coeur, Sainte Chapelle a mnohem více. Nejslavnějším muzeem světa je Louvre, kde si můžete prohlédnout unikátní sbírku umění s více než 35 000 exponátů. Určitě si udělejte výlet do Versailles u Paříže, kde se nachází významný zámek se stejným názvem, který vznikl během vrcholu královské moci ve Francii a je symbolem monarchie.

Letenky Vídeň - Paříž a zpět najdete zde:

letenky Paříž