Letenky do Paříže z Prahy nyní za 2190 Kč

Letenky do Paříže za výhodné ceny vždy potěší. Užijte si město, které pulzuje horkou láskou i v zimním období se zpáteční letenkou za 2190 Kč. Odlet je z letiště Praha. 

Paříž je krásný v každém ročním období a stejně i v zimě má své kouzlo. Cítíte už ve vzduchu vůni lahodných croissantů? Paříž je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších míst světa. Nechte se svést francouzským šarmem a romantickou atmosférou města. Paříž je proslulý jako město lásky, baretů, vůně kvalitních parfémů a jedinečných francouzských vín. Francouzi si zkrátka umí vychutnávat život plnými doušky.

Město na řece Seine je láska na celý život. Můžete ho navštívit několikrát, ale nikdy nebudete mít dost. Okouzlí vás svou atmosférou, historickými památkami, úžasnými kavárničkami a skvělými restauracemi světových chutí.

Nejznámějším symbolem Paříže je Eiffelova věž, která nese rukopis stavitele Gustava Eiffela. K vidění je toho však mnohem více - Katedrála Notre Dame, Bazilika Sacré Coeur, kaple Sainte Chapelle. Alespoň jeden den si nechte na návštěvu slavného muzea - Louvre. Nachází se zde významná sbírka umění, která zahrnuje více než 35 000 exponátů.

Levné letenky do Paříže z Prahy naleznete zde:

letenky Paříž