Letenky do Říma z Prahy od 1462 Kč

Toulejte se historickými uličkami Říma a objevte všechny jeho historické památky. Letenky do Říma s odletem z Prahy nyní již od 1462 Kč.

Řím je jedním z nejkrásnějších měst světa s úžasnou historií, které vás zavede do dob dávných Římanů. Řím si po staletí zachovává svou architektonickou dokonalost a každá jeho stavba vypráví svůj příběh. Kroky turistů směřují k jeho nejznámější památce, kterou je Koloseum. Stalo se symbolem a dominantou města. Zachovaly se ruiny velkého amfiteátru, kde se kdysi konaly zápasy gladiátorů. Koloseum stojí v zahradě Nerova Zlatého domu na konci Forum Romanum.

Mezi další významné památky patří Bazilika svatého Petra, Sixtinská kaple, Fontana di Trevi nebo Andělský hrad. Právě ten dal postavit papež Řehoř Veliký, který uviděl na vrcholu budovy anděla, čímž předpověděl konec morové epidemie. Na památku zde dodnes stojí socha anděla, která schovává svůj meč. Pokud vás běhání po památkách vyčerpá, můžete si odpočinout v útulných kavárničkách nebo si vychutnat pravé italské speciality v místních restauracích.

Letenky do Říma z Prahy naleznete zde:

letenky rím