Letenky do Říma z Prahy v lednu již za 1008 Kč

Řím si vás získá na podzim svými barvami a vynikající atmosférou. Užijte si prázdniny v Římě se super letenkami za 1008 Kč s odletem z Prahy.

Řím vás bude svádět na každém kroku. Zavede vás do dávných dob starých Římanů. Historické budovy vám budou vyprávět své příběhy a vy se budete moci "ztratit" v uličkách městech a unášet se místní atmosférou. Symbolem Říma se stalo Koloseum, které je jednou z nejvíce vyhledávaných památek a nachází se na seznamu asi každého návštěvníka. Mezi další místa, které je třeba určitě vidět, patří Bazilika svatého Petra, Fontana di Trevi, Sixtinská Kaplna a Andělský hrad. Řím však nabízí mnohem více. Pokud vás unaví historické památky, můžete si odpočinout v útulných kavárničkách nebo se občerstvit v místních restauracích, které nabízejí skvělou italskou kuchyni. Řím nestačí vidět jen jednou a určitě se budete chtít do "Věčného města" znovu vrátit.

Letenky do Říma

Pokud je Řím na vašem seznamu míst, která chcete navštívit, dáváme vám do pozornosti letenky, které jsou nyní v nabídce za 1008 Kč s odletem z letiště Praha. Nečekejte, najděte si svůj termín a užijte si Řím se vším, co k němu patří.

Letenky do Říma z Prahy naleznete zde:

letenky řím