Letenky do Říma z Prahy za 1212 Kč

"Věčné město" a jeho úžasné památky čekají na vás. Udělejte si výlet do Říma. Letenky z Prahy nyní už za 1212 Kč.

Řím vždy překvapí něčím novým, zda jste v něm poprvé nebo jste ho už navštívili předtím. Úžasné historické budovy vyprávějí své příběhy a najednou se ocitnete jakoby v dávných dobách. Nejvíce navštěvovanou a fotografovanou památkou Říma je Koloseum, které je považováno za symbol a dominantu města. Fontana di Trevi je nejznámější fontána v Římě a nachází se na Piazza di Trevi. Uprostřed stojí socha Neptuna, která je vysoká téměř 6 metrů. Legenda říká, že kdo hodí do fontány minci, určitě se do Říma opět vrátí. Zkusíte své štěstí i vy?

Vatikán je velmi důležitým místem pro křesťany, ale svou jedinečnou atmosférou si podmaní každého turistu. Nejmenší stát světa stojí uprostřed Říma a na jeho území stojí takové historické budovy, jako Bazilika sv. Petra nebo Sixtinská kaple.

Italové jsou gurmáni v pravém slova smyslu a není tomu jinak ani v Římě. Místní restaurace nabízejí vynikající jídla, sladké delikatesy, kávu a také lahodné víno. Řím je prostě zážitek nejen pro vaše oči, ale i chutě. Chcete-li tip na skvělou zmrzlinu, určitě navštivte nejstarší zmrzlinárnu v Římě - Giolitti. Tato zmrzlina má svou tradici od roku 1900 a podle recenzí na Tripadvisor patří k těm nejlepším. Chutné gelato si můžete dopřát i ve Frigidarium nebo Venchi.

Pokud jste již v Římě viděli vše důležité, udělejte si výlet do jeho okolí. Můžete tak navštívit například nedaleký Neapol, bájné Pompeje nebo kráter sopky Vesuv. Možností je nekonečně mnoho.

Letenky Řím

Řím je skvělou volbou například na prodloužený víkend. Obzvláště se vyplatí tehdy, když jsou v nabídce levné letenky. Přímé lety do Říma provozuje letecká společnost Ryanair. Odlet je z letiště v Praze a za necelé 2 hodinky letu si můžete vychutnávat skvělou atmosféru Říma. Zpáteční letenky koupíte již od 1212 Kč.

Letenky do Říma z Prahy naleznete zde:

letenky rím