Letenky do Stockholmu z Prahy za 1890 Kč

Tak tyto letenky se opravdu vyplatí. Zažijte kouzelný Stockholm, který se pravidelně umisťuje mezi nejkrásnějšími městy světa. Letenky s odletem z Prahy nyní jen za 1890 Kč.

Toto historické město se rozprostírá na více než čtrnácti ostrovech mezi jezerem Mälaren a Baltským mořem. Jen málokteré města světa se mu mohou vyrovnat v čistotě a přírodě. Kdekoliv se ve Stockholmu pohnete, narazíte na zelené plochy. Více než polovinu městské plochy tvoří parky, které jsou oblíbeným místem pro piknik a sport. Stockholm je jednoznačně nejzelenější hlavní město Evropy a zároveň i nejmodernější.

Stockholm na první pohled připomíná plovoucí město a i proto je často přezdívaný "Benátky severu". Obklopuje ho přes 10 000 ostrůvků, které tvoří Stockholmské souostroví. Je protkán množstvím můstků a zálivů, přičemž si stále zachovává tu pravou severskou atmosféru.

Co vidět ve Stockholmu

Stockholm je nádherné město plné možností, ve kterém se rozhodně nebudete nudit. Oblíbenou atrakcí je nejdelší umělecká galerie na světě, kterou je stockholmské metro. Každá ze stanic je originální a nabízí nevšední zážitek. Nacházejí se zde malby, sochy a jiná umělecká díla. Na vytvoření tohoto unikátního díla pracovalo až 150 umělců.

Letenky do Stockholmu z Prahy naleznete zde:

letenky Štokholm