Letenky do Tokia z Prahy za 12 990 Kč

Rezervujte si tyto super letenky a vydejte se do země vycházejícího slunce, oblíbeného sushi a kimona. Letenka do Japonska z Prahy pouze za 12 990 Kč.

Navštívit Tokio je jako ocitnout se na chvíli v úplně jiném světě. Hustota obyvatelstva o jaké se vám ani nesnilo, japonské písmo, špičkové technologie, organizovaný chaos, japonský životní styl. Toto všechno a ještě mnohem více vytváří dokonalý celek, nad kterým cizinec žasne na každém kroku.

Tokio je jedno z nejrušnějších, nejmodernějších a nejdražších měst svata, plné netradiční architektury a odvážných módních kreací. V hlavním městě Japonska se spojuje japonská kultura se západním životním stylem. Tokio překvapí Evropana na každém kroku - propracovaný systém přepravy lidí, množství zelených parků, ty nejzábavnější videoherny a nejlepší sushi jaké jste kdy jedli. Gastronomie zde má tak obrovské zastoupení, že se vám zatočí hlava z množství kaváren a restaurací od japonských po světové chutě. Tolik michelinovských hvězd nenajdete v žádném jiném městě.

Na to, jaké je město rušné a přeplněné, vládne zde nebývalý pořádek, čistota, preciznost a uspořádaný systém. Tokiu se nemusíte bát, je třeba otevřít a vychutnávat si ho plnými doušky. Míst, které stojí za to v Tokiu navštívit, je nepočítaně.

Pokud milujete tradiční japonskou kulturu, neměla by na vašem seznamu chybět severně položená čtvrt Asakusa. Tvoří ji buddhistické chrámy, oltáře, malé parčíky a pagody. Denně toto místo navštíví tisíce cizinců a domácích obyvatel, aby se pomodlili. Seženete zde i ty nejkrásnější suvenýry. Srdcem Asakusa je zábavná čtvrt Jošiwara, která byla místem pro bohémské umělce, intelektuály, gejši a kurtizány.

Vidět Tokio z ptačí perspektivy můžete z nedaleké 634 metrů vysoké Sky Tree Tower. Je druhou nejvyšší věží světa hned po dubajské Burdž Chalífa.

V Tokiu žije přibližně 13 milionů obyvatel. Paradoxem je, že hlavní a i vedlejší silnice jsou poloprázdné, potkáte na nich pouze chodce a cyklisty. Žádné dopravní zácpy ani nervózní řidiči. Kde jsou tedy všichni? Pod městem. Tokio má špičkově vybudovanou síť metra, podzemních vlaků a super expresních rychlovlaků. Přesun v Tokiu je tak velmi rychlý, jednoduchý a pohodlný. I když Japonci s vámi anglicky moc nenamluví, všechny značení jsou kromě japonštiny i v angličtině.

Pokud chcete zažít něco netradičního a odlišné od toho, na co jsme zvyklí v Evropě, Tokio je tou správnou volbou.

Letenky do Tokia z Prahy najdete zde:

letenky Tokio