Letenky do Valencie za 871 Kč

Chcete někam vyrazit? Co řeknete na Valencii? Město plné starobylých budov, skvostné architektury a pohodové atmosféry. V nabídce jsou letenky s odletem z Vídně již za 871 Kč.

Valencia je jedno z nejvíce zelených míst Španělska, kde se těší až z 300 slunečných dní během roku. Město je skutečným balzámem pro duši a pastvou pro oči. Valencia nabízí bohatou historii, která se prolíná s moderními prvky.

Valencia má množství architektonických skvostů. Najdete zde moderní futuristické stavby, jako je např. City of Arts and Sciences, čili "město umění a vědy". Čtvrť Cabañas je zase plná barevných budov a nese se v duchu pravé přímořské atmosféry.

Mnohé stavby vznikly již v 15. století. Z těch historických je nejkrásnější jednoznačně La Lonja de la Seda (Hedvábná burza). Mezi architektonické skvosty patří i katedrála Catedral de Valencia, která pochází z 13. století.

Valencia má také výbornou polohu. Je situována v blízkosti těch nejlepších pláži Španělska. Široké pláže, jemný přírodní písek a úžasné výhledy. Oblíbené jsou pláže Las Arenas, Malvarrosa a El Cabañal, které jsou dokonce oceněny Modrou vlajkou.

Letenky Vídeň - Valencia - Vídeň najdete zde:

letenky do valencie