Letenky Manchester z Vídně za 1858 Kč

Manchester je zajímavé město, které spojuje typický anglický venkov s moderním velkoměstem. Letenky do Manchesteru z letiště ve Vídni jsou nyní v nabídce jen za1858 Kč.

Toto fascinující město ležící na severu Anglie je známé zejména díky fotbalovým klubům Manchester United a Manchester City, ale přijdou si zde na své i milovníci památek, historie a nakupování.

Manchester je jako nekonečná studnice, ve které máte stále co objevovat. Na místní architektuře se podepsal zejména viktoriánský styl, ale na druhé straně zde narazíte na moderní budovy a mrakodrapy jako například Beetham Tower. Působivou budovou je knihovna Johna Rylandse, která patří místní univerzitě.

Zajímavými místy jsou bohémská čtvrť Norhem Quarter, Gay Village nebo největší čínská čtvrť ve Velké Británii, jejíž dominantou je dřevěná brána Chinese Imperial Arch.

Pokud milujete nakupování, jste na správném místě. Manchester je totiž centrem módy a najdete zde množství obchodů a známých značek. Nejoblíbenějším obchodním centrem je Trafford Centre.

Letenky Vídeň - Manchester a zpět najdete zde:

letenky Manchester