Letenky Milán za 618 Kč

V Miláně toho můžete zažít opravdu hodně. Nákupy, památky, fotbal a vynikající jídlo. Letenky do Milána z Brna nyní jen za 618 Kč.

Odskočit si na výlet do Milána je vždy skvělý nápad. Na své si přijdou milovníci nakupování a luxusních značek a také ti, kteří chtějí navštívit úžasné památky. Můžete se projít Galerií Vittoria Emanuella, navštívit Milánský dóm nebo si prohlédnout obraz Poslední večeře od Leonarda da Vinciho.

Oblíbenou zastávkou je Duomo di Milano nebo Milánský dóm. Z jeho střechy je úžasný výhled a pokud budete mít pěkné počasí, uvidíte až vrcholky Alp. Stačí zdolat 250 schodů, pro ty lenivejších je dostupný výtah.

Za skvělými nákupy můžete vyrazit na nejznámější nákupní ulice - Via della Spiga, Via Manzoni, Sant'Andrea nebo via Montenapoleone

Fanoušci fotbalu by neměli vynechat návštěvu stadionu Giuseppe Meazza, známého jako San Siro, který je domovem místního AC Milano.

Svou návštěvu v Miláně si můžete zpříjemnit ochutnávkou italských specialit, lahodné italské kávy a koláčků v některé z místních restaurací.

Letenky do Milána z Brna najdete zde:

letenky do Milána z Viedne