Letenky na Bali z Vídně za 15 490 Kč

Užívejte si krásné pláže a exotické slunce na překrásném Bali. Surfujte na místních vlnách, vystupte na sopku nebo si hrajte s opičkami. Letenky na Bali z Vídně za 15 490 Kč.

Bali, ostrov bohů a démonů, je nejvíce vyhledávanou turistickou destinací Indonésie. Není se čemu divit. Bali, to jsou krásné pláže, azurové vody, rýžová pole, vulkanické hory, chrámy, výborné jídlo, skvělé služby a vždy vysmátí místní obyvatelé. Co říkáte? Jednoduše dovolená snů.

Mnozí si myslí, že Bali je samostatný stát. Ve skutečnosti tvoří jeden ze 17 000 ostrovů Indonésie. Má vlastní jazyk, kulturu a je domovem hinduistické komunity. Zajímavostí je, že na ostrově je více chrámů jako rodin.

Bali je sopečného původu a dodnes se zde nachází několik aktivních sopek, které čas od času dají o sobě vědět. Nejvyšší sopkou ostrova je Gunung Agung (3142 m).

Ostrov má v nabídce něco pro každého. Na jedné straně jsou zde moderní turistická zařízení se skvělými služba a velkou možností nákupů. Na druhé straně bohatá minulost a historické památky.

Poznávat Bali na motorce je tím nejlepším zážitkem. Jezdí se tu sice vlevo, ale na mírný dopravní chaos a a troubení si rychle zvyknete.

Pokud milujete rýži a kávu, budete milovat i Bali. V nižším pásmu se pěstuje rýže a vyšším káva. Udělejte si zastávku na rýžových polích Tegallang, kde se odehrává každodenní život místních obyvatel. Rýži najdete téměř ve všech jídlech, které samozřejmě chutnají výborně.

Ubud je centrem řezbářů, umělců a těch nejlepších nákupů. Zde můžete také navštívit tzv. Monkey Forest, čili Opičí prales, který je asi nejpopulárnější turistickou atrakcí na Bali. Žijí zde opice ve volné přírodě, které doslova vyhledávají přímý kontakt s návštěvníky. Držte si tak tašky a hlídejte fotoaparáty! Ty si rozhodně nezapomeňte, neboť vidět malé makaky jako skáčou po stromech a plavou v jezírku, je zážitek.

Letenky na Bali z Vídne najdete zde:

letenky bali